Pent house me 4 dhoma gjumi në shitje në lagjen Arbëria

295,000 € Per Shitje Prishtina-Arbëri - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria (ish Dragodan) në kompleksin banesor të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Tregtia, më saktë përballë Meridian Express dhe Meridian Kitchen. Banesa ka një renovim dhe investim modern e renovim ky i bërë në vitin 2020, ka ngrohje qëndrore me rrymë, ashensor funksional, ka sipërfaqe totale prej 237m2 ku sipërdaqe banimi janë 175m2, sipërfaqe terasë 52m2 si dhe sipërfaqe ballkona 10m2. Banesa ka orientim Jug – Lindje dhe është në katin e IX-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Kuzhinë verore | 4 Dhoma gjumi (2 master bedroom) | 3 Banjo (2 në dhoma gjumi) | 1 Toalet | 1 Utility | 2 Ballkona (10m2) | 1 Terasë (52m2)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse Used T1094

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
237 175 4 3

Vendodhja e prones