Shtëpi me 5 dhoma gjumi në shitje në Matiçan - lagjja City Home

367,000 € Per Shitje Matiçan-City Home-

Shtëpia gjendet në lagjen “City Home” lagje kjo e cila është në Matiçan, e cila është ndërtuar nga kompania e ndërtimit Vëllezërit Asllani , me 39 shtëpia në lagje, me infrastrukturë dhe investim ekskluziv, ku përfshihet sistemi smart home, dritare tre shtresorë, fshesë qëndrore, pomp termike, fasadë ventiluese, dysheme të shtruar me parket, keramikë dhe sanitari të kualitetit të lartë, oborr të rregulluar, si dhe 4 hapësira parkingu për shtëpi. Lagjia është e monitoruar me kamera sigurie dhe sigurim fizik, planimetri moderne, lokacion e orientim shumë të mirë. Shtëpia ka sipërfaqe banimi 272m2 ndërsa sipërfaqe trualli ka 3.87 ari. Shtëpia ka gjithsej 2 kate dhe ka këtë renditje: -Përdhesa: | 1 Depo | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | Erëmbrojtësi - Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Utiliti | 1 Ballkon -Kati I 2-të: | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Terasë

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Under Construction T3033

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
272 0 5 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones