Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në Bregun e Diellit- Ontexi

- E Shitur Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në Bregun e Diellit, afër shkollës fillore Ismail Qemali, në kompleksin e ndërtuar nga Ontexi, kompleks ky me kualitet të lartë ndërtimi, hapësirë gjelbrimi, sigurim fizik 24h, mirëmbajtje të objektit, parking të mjaftueshëm etj. Banesa është në katin e I-rë, ka gjithsej 88m2, është e orientuar nga Lindja, ka ngrohje qëndrore me termokos, kondicioner dhe kuzhinë të kualitetit të lartë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC * Banesa ka fletë poseduese.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Sold Apartment Used T1093

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
88 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones