Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Pejton

450 € / Muaj Per Qira Prishtina-Pejton-

Zyra gjendet në lagjen Pejton, në një lokacion të mirë, në një pjesë të urbanizuar dhe me frekuentim. Afër ndodhet ambasada e Shqipësirë dhe USAID si dhe ka çasje të lehtë në Qendër. Zyra ka gjithësej 70m2 dhe ka orientim Lindje – Perëndim, po ashtu ka ngrohje qëndore me pelet. Zyra është tërësisht e renovuar dhe e gatshme për shfrytëzim afarist. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T3031

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
70 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pelet
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones