Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Mati 1- Rruga B

500 € / Muaj Per Qira Prishtina-Mati 1-

Zyra gjendet në Rrugën B, më saktësishtë afër Viva Fresh në objektin e ndërtuar nga kompania Royal, ka sipërfaqe 93m2, ka ngrohje qëndrore me TERMOKOS, orientim Jug-Perëndim që e bën zyrën të jetë e ndriqueshme dhe poashtu ka qasje të lehtë në rrugën B dhe rrugën Muharrem Fejza si dhe ka një pozitë të mire me pamje nga rruga. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T2957

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
93 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones