Lokal 84m2 me qira te Xhamia e Llapit

1,400 € / Muaj Per Qira Prishtina-Xhamia e Llapit-

Lokali gjendet te Xhamia e Llapit, ka çasje direkte me rrugën “Ilir Konushevci” me një pozicion atraktiv me frekuentim të lartë dhe vizibilitet nga rruga. Lokali ka sipërfaqe totale 84m2, posedon ngrohje qëndrore me rrymë, ka ndriçim të lartë natyral si dhe është i gatshëm për shfrytëzim.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2952

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
84 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones