Penthouse me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Bregu i Diellit

139,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga Vëllezërit Asllani Kompleksi “VA Residence 2”, kompleks ky i cili është ndërtuar me standarte të larta dhe materiale kualitative, dritare me 3 xhama, keramikë dhe sanitari të kualitetit të lartë, dekore në koridoret e përbashkëta etj. Objekti ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe lehtë të qasshëm në rrugën B dhe rrugën "Gazmend Zajmi". Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka gjithsejë sipërfaqe 90.21m2 banim ndërsa terasë 50m2. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Depo | 1 Banjo | 1 WC | 1 Terasë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse Under Construction T2949

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
90 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones