Penthouse 242.99m2 në shitje në lagjen Prishtina e Re – Berisha Park Residence

203,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, kompleks ky i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë nga kompania Berisha Group. Ky kompleks do të përmbajë sasi të mëdha të gjelbërimit, duke siguruar një ekuilibër midis jetesës moderne dhe natyrës. Mbi 70% e kësaj lagjeje janë hapësira të gjelbërta dhe shumë komponentë të tjerë që do ta bëjnë jetën në qytet kaq të lehtë për ju dhe familjen tuaj, siç janë: parqet për fëmijë, qendrat e mjekësisë familjare dhe shumë më tepër. Banesa ka gjithsejë 242.99m2 sipërfaqe prej të cilave 171m2 janë sipërfaqe banimi si dhe 71.99m2 Terasë, orientim Jug-Perendim si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 4 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi)| 1 WC | 1 Ballkon | 1 Terasë 71.99m2

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse Used T2946

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
243 171 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones