Lokal 106m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit – Kompleksi Panorma 2

285,000 € Per Shitje Prishtina-Velania-

Lokali gjendet në lagjen Bregu I diellit, në rrugën "Bedri Shala", në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Premtimi, kompleksi Panorma 2, i cili ka çasje të lehtë në rrugën "Isa Kastrati" si dhe në rrugën e Dubrovnikut . Lokali ka sipërfaqe prej 106m2, posedon 2 WC dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë. * Në çmim është e përfshirë edhe TVSH-ja.

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Shop Used T2945

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
106 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones