Lokal 121m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit – Kompleksi Panorma 2

280,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-

Lokali gjendet në lagjen Bregu I diellit, në rrugën "Bedri Shala", në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Premtimi, kompleksi Panorma 2, i cili ka çasje të lehtë në rrugën "Isa Kastrati" si dhe në rrugën e Dubrovnikut . Lokali ka sipërfaqe prej 160.28m2, posedon 2 WC dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë. * Në çmim është e përfshirë edhe TVSH-ja.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2943

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
121 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones