Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re

86,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin Melia i cili shtrihet në pjesën lindore te lagjës Prishtina e Re dhe i cili ka një qasje direkte permes rruges "Holger Petersen" dhe "Hysen Tërpeza", kompleks ky i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë. Objekti përmban një arkitekturë mjaftë klasike me një rregullsi stabile të hapjeve për ndriçim dhe njëkohësisht është i ambientuar në atë formë që ruan strukturën në krahasim me rrethinën e asaj të pjesës së qytetit. Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka sipërfaqe totale prej 95.65m2 . Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2940

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
95.65 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones