Duplex Penthouse me 4 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria

2,400 € / Muaj Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan) në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Tregtia. Banesa ka gjithësej 244 m2, me pamje shumë të bukur kah qyteti me orientim Jug-Lindje, si dhe një terasë ngaana tjetër ka pamjen nga Perëndimi. Penthouse është I mobiluar me mobile kualitative, ka ngrohje qëndrore me rrymë (si dhe ka një inverter). Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 4 Dhoma gjumi (2 master bedroom) | 1 Kuzhinë | 2 Terasa | 3 Banjo (dy në dhomë gjumi) | 1 WC | 1 Depo | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse Used T2934

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
244 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones