Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Mati 1

85,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 afër Spar Market (në rrugën C), në kompleksin e ndërtuar nga kompania “Conin” kompleks ky I cili ka një pozitë mjaftë të mire, ka distancë të mjaftueshme mes objekteve dhe ka pamje të mirë, ashensor funksional, sigurim fizik si dhe mirëmbajtje të hyrjës. Banesa ka fletë poseduese ka ngrohje qëndrore me naftë, orientim Veri – Lindje dhe ka sipërfaqe totale 71.4m2. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T2933

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
71 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Naftë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e prones