Banesë me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Dodona

800 € Per Qira Prishtina-Dodona-

Banesa gjendet në lagjen Dodona, është komplet e mobiluar me një investim ekstra, ka të instaluar sistemin Smart Home, ka kondicioner, ngrohje qëndrore si dhe ndërtesa është e monitoruar nga kamerat. Banesa ka gjithsej 112.8m2 dhe është në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) | 1 Garazhë *Banesa lëshohet vetëm për ndërkombëtar

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T954

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
113 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pelet,Dru
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Ashensor,Smart home,Air condition
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones