Penthouse me 4 dhoma gjumi në shitje në lagjen Bregu i Diellit

219,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga Vëllezërit Asllani Kompleksi “VA Residence 2”, kompleks ky i cili është ndërtuar me standarte të larta dhe materiale kualitative, dritare me 3 xhama, keramikë dhe sanitari të kualitetit të lartë, dekore në koridoret e përbashkëta etj.Objekti ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe lehtë të qasshëm në rrugën B dhe rrugën "Gazmend Zajmi". Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka gjithsejë sipërfaqe 137.22m2 banim ndërsa terasë 89.48m2. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 1 Kuzhinë | 4 Dhomë gjumi njëra “master bedroom” | 1 Ballkon | 1 Depo | 2 Banjo njëra në dhomën e gjumit | 1 Terasë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse Under Construction T2924

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
137 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones