Zyre me 5 dhoma pune me qira në lagjen Prishtina e re – Prime City Veternik

1,100 € / Muaj Per Qira Prishtina-Prishtina e re-

Zyra gjendet në lagjen Prishtina e re, afër Veternikut, në kompleksin Prime City, ndërtuar nga kompania e ndërtimit Prime Construction, kompleks ky I cili synon të vendos standarde të reja në fushën e ndërtimarisë dhe projektimit, si në banim ashtu edhe në afarizëm. Kompleksi ka një infrastrukturë shumë të mirë, ka gjelbërim të mjaftueshëm, kënde lojrash, parking të mjaftueshëm. Zyra ka gjithsej 339.70m2 sipërfaqe totale prej të cilave 256.59 m2 janë banim ndërsa 83.11m2 janë terasë. Zyra eshte e tipit Duplex-Penthouse, ka ngrohje qëndrore me rrymë, është në katin e V-të dhe VI-të si dhe ka orientim lindje dhe perëndim. Banesa ka këtë renditje: - Kati I-rë | 1 Dhomë pune | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Terasë | 1 Kuzhinë - Kati II-të | 4 Dhoma pune | 2 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon | 2 Garderoba| 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T2923

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
340 0 0 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones