Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

1,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në rrugën "Ahmet Krasniqi", pranë Komunës së re, në lagjen Arbëria. Banesa ka një sipërfaqe totale prej 155m2, duke përfshirë 105m2 sipërfaqe banimi dhe 50m2 terasë. Përveç kësaj, banesa është e pajisur me Sistemin me Alarm dhe një kamerë për vëzhgim për sigurinë e banesës. Ngrohja është e siguruar nga sistemi i ngrohjes qendrore me rrymë. Ky është një vend ideale për të jetuar, duke ofruar komoditetet dhe një vendndodhje të përshtatshme në këtë zonë të qetë dhe me qasje të lehtë në qendrën e qytetit. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Garderobë | 1 Terasë ( siperfaqe 50m2 ) | 2 Ballkona | 1 Depo | 2 Garazha (të përfshira në çmim) | 2 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T2922

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
105 0 2 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones