Zyre me 4 dhoma pune me qira në lagjen Velania – Puhiza 3

650 € / Muaj Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Zyra gjendet në lagjen Velania, në Rrugën Isa Kastrati, tek udhëkryqi që ndan lagjen Velania dhe lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin PUHIZA 3 të ndërtuar nga kompania Agullimi. Kompleksi është i ndërtuar me kualitet të lartë, hapësira afarsite, oborr të kompleksit etj. Zyra ka sipërfaqe totale prej 117m2, posedon ngrohje qendrore me kalda elektrike e cila është me sistem nën dysheme si dhe ka orientim Lindje-Perendim. Zyra ka këtë renditje: | 4 Dhoma pune | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T2921

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
117 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones