Shtëpi me 4 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë – Lagjja Qëndresa

300,000 € Per Shitje Çagllavicë-Lagjja Qëndresa-

Shtëpia gjendet në Çagllavicë – Lagjja Qëndresa, mbrapa BAU Market, në një pozitë shumë të qetë dhe të përshtatshëm për banim, ku qarkullimi i veturave është jo i shpeshtë dhe ka qasje nga rruga kryesore ku është Bau Market. Shtëpia ka gjithësej sipërfaqe banimi 260m2 si dhe 3.75 ari truall, posedon ngrohje me rrymë si dhe me pelet. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 WC | 1 Garazhë | Erëmbrojtësi - Kati i I-rë: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Terasë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T2920

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
260 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones