Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re – afër Pallatit të Drejtësisë

116,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e re, afër Pallatit të drejtësisë, në kompleksin “GREY TOWERS” e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Delta Invest”, kompleks ky i cili është ndërtuar me standarte të larta dhe materiale kualitative si ngrohje në dysheme, dritare me 3 xhama, fasadë ventiluese, roleta me fletë nga alumini termik me ngjyrë dekor, keramikë dhe sanitari të kualitetit të lartë, 2 ashensorë, dekore në koridoret e përbashkëta etj. Banesa ka sipërfaqe totale 105.8m2 si dhe ka orientim Jug – Lindje. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T2919

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
106 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones