Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Bregu i Diellit

85,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, më saktësisht tek banesat e bardha, lagje kjo e cila ka infrastrukturë të mirë, parking të jashtëm, park për fëmijë, gjelbërim etj. Banesa ka gjithësej 61.5m2 Neto kurse 70m2 Bruto, ka orientim Jug si dhe është tërësisht e renovuar. *Banesa shitet e mobiluar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2918

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
70 62 2 1

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones