Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Lakrishte – Dukagjini Residence

550 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lakrishtë-

Zyra gjendet në lagjen Lakrishte në objektin afaristo banesor Dukagjini Residence, që është ndërtuar nga kompania e ndërtimit Dukagjini, objekt ky i cili është i gatshëm për banim dhe që gjendet shumë afër Pro Credit Bank dhe shkolles se mesme "Xhevdet Doda". Zyra ka sipërfaqe 93m2, ka ngrohje qëndrore, me termokos, posedon kondicioner dhe orientohet Jug-Perendim. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Koridor | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T2916

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
93 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones