Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

600 € / Muaj E dhënë me qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria- Dragodan, afër qendrës tregtare Minimax, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ACG (Ada Consulting Group), kompleks ky i ndërtuar me një investim të kualitetit të lartë, me pozitë shumë të mirë, në objekt që ka gjithsej 4 kate. Investimi kualitativ duke u nisur nga Parketi, Dritaret Rehau tokë-tavan me 3 xhama dhe 4 stinor, Roleta me rrymë, keramikë te kualitetit të lartë etj. Banesa ka sipërfaqe totale prej 100m2, ka orientim Jug-Lindje, posedon kondicioner dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Apartment Used T2914

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
100 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones