Kat i shtëpisë me qira në lagjen Taslixhe II

350 € / Muaj Per Qira Prishtina-Taslixhe-

Kati i shtëpisë gjendet në lagjen Taslixhe II, në nje lokacion shumë të qetë, me ajër të pastër dhe me pamje panoramike të qytetit. Ka gjithësej 100m2 sipërfaqe, është tërësisht i mobiluar, posedon kondicioner po ashtu orientohet ne Jug – Perëndim si dhe ndodhet në katin e 3-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T2910

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
100 0 2 1

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones