Banesë Duplex 133m2 në shitje në Bregun e Diellit

195,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet afër qendrës tregtare, është e renovuar dhe e mobiluar mirë, ka kondicioner, ngrohje qëndrore me termokos e cila mund të ndryshohet dhe të përdoret edhe me rrymë si dhe kamin dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 1 Kuzhinë | 1 Dhomë pune | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC | 1 Vendparking privat

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Duplex Used T791

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
133 -- 3 1 4

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme