Penthouse 256m2 banim si dhe 460m2 terasë në shitje në lagjen Kalabria

320,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Lesna që është afër kompleksit Blerti, ka një invesitm ekstra nga standardi i investimit të investitorit, ka gjithsej 256m2 banim si dhe 460m2 terasë, ka ngrohje qëndrore me Termokos, oxhak si dhe është në katin e 8-të e në këtë kat është vetëm kjo banesë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 4 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 WC | 1 Utiliti | 2 Garazha ( të përfshira në çmim) | 1 Depo (në garazhë, e përfshirë në çmim)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse New T790

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
256 0 4 2 8

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme