Zyre 100m2 me qira në Qendër

1,000 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Zyra ndodhet në Qendër me një lokacion që ka frekuentim të madh, ka pamje ballore, është e pajisur me dy kondicioner dhe është në katin e I-të.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T788

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 --

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme