Banesë 137m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Kodrina

109,500 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin Kodrina, kompleks ky i cili është duke u ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA i cili tangjentohet nga rreth rrotullimi i cili lidhë rrugën “Enver Maloku”dhe rrugën “Muharrem Fejza”. Projekti parashihet të përfundohet dhe banesat të jenë të gatshme për shfrytëzim në Dhjetor 2022. Banesa ka orientim Veri-Jug-Perëndim dhe ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom-banjo dhe garderober) | 1 Kuzhinë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Ballkon | 1 Utiliti | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T783

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
137 0 3 2 7

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme