Banesë 83m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Kodrina

66,500 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin Kodrina, kompleks ky i cili është duke u ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA i cili tangjentohet nga rreth rrotullimi i cili lidhë rrugën “Enver Maloku”dhe rrugën “Muharrem Fejza”. Projekti parashihet të përfundohet dhe banesat të jenë të gatshme për shfrytëzim në Dhjetor 2022. Banesa ka orientim Jug-Perëndim dhe ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 2 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Kuzhinë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T780

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
83 0 2 2 4

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme