Banesë 123.61m2 në shitje në Lakrishte – Dukagjini Residence

136,000 € Per Shitje Prishtina-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishte në kompleksin afaristo banesor Dukagjini Residence, që ndërtohet nga kompania e ndërtimit Dukagjini, objekt ky i cili pritet të jetë i gatshëm për shfrytëzim më së largu deri në Qershor 2020. Banesa gjendet në objektin A ka orientim Perëndim-Veri-Lindje si dhe është në katin e VI-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon | 1 Garazhë (+10,000 EURO) | 1 Depo (+3,000 EURO)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T763

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
124 0 3 2 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme