Banesë 90.75m2 në shitje në Lakrishte – Dukagjini Residence

95,000 € Per Shitje Prishtina-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishte në kompleksin afaristo banesor Dukagjini Residence, që ndërtohet nga kompania e ndërtimit Dukagjini, objekt ky i cili pritet të jetë i gatshëm për shfrytëzim më së largu deri në Qershor 2020. Banesa gjendet në objektin B ka orientim Lindje-Veri si dhe është në katin e X-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo | 1 Utiliti | 1 Ballkon | 1 Garazhë (+10,000 EURO) | 1 Depo (+3,000 EURO)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T762

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90.75 -- 2 1 10

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme