Banesë 150m2 me qira në lagjen Arbëria

500 € Per Qira Prishtina-Arbëri - Dragodan-Ahmet Krasniqi

Banesa gjendet në lagjen Arbëria, në rrugën Ahmet Krasniqi, afër Furrës Shekulli, në një objekt (Shtëpi) ku janë 2 banesa secila me hyrje të veçantë. Banesa është e mobiluar e renovuar, ka ngrohje qëndrore me Rrymë si dhe Pelet dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T761

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
150 -- 3 1 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme