Shtëpi 280m2 me qira në lagjen Arbëria

1,000 € Per Qira Prishtina-Arbëri - Dragodan-Ahmet Krasniqi

Shtëpia gjendet në lagjen Arbëria- Dragodan, në rrugën Ahmet Krasniqi, afër furrë Shekulli Shtëpia është e ndarë në dy banesa me hyrje të veçanta ku secila prej banesave ka nga dy kate, nga 3 dhoma gjumi, një dhomë ndenje si dhe nga një banjo. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe e renovuar, ka oborr të mirëmbajtur, ngrohje qëndrore me rrymë ose pelet, kondicioner etj.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T760

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
280 -- 6 3 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme