Banesë 90m2 me qira në lagjen Pejton

550 € Per Qira Prishtina-Pejton-

Banesa gjendet në lagjen Pejton, afër Tatlises Doner, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 2 Ballkona

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Në dispozicion Banese E perdorur T759

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 -- 2 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme