Zyre 70m2 me qira në Qendër

550 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Zyra gjendet në Qendër, përballë stacionit të policisë, ka orientim Lindje dhe Perëndim (pamje mbrapa kah parkingu si dhe përpara kah rruga kryesore), ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe është në katin e I-rë. Zyra ka këtë renditje: | 3 Hapësira pune (në njërën prej hapësirave është edhe kuzhina) | 2 Ballkona | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T758

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 -- 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme