Zyre 90m2 me qira te Qafa

600 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Zyra gjendet te Qafa, më saktësisht mbrapa kafes së vogël, në rrugën Fehmi Agani, është në ndërtesën e dytë prej rrugës kryesore, ka invertar disa tavolina pune si dhe dollapë, kuzhinë funksionale, roleta etj. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Në dispozicion Banese E perdorur T757

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 -- 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme