Lokal 86m2 në shitje në lagjen Mati 1

120,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Lokali gjendet në lagjen Mati 1, afër rrugës Muharrem Fejza në objektin afarist-banesorë të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Art Construction. Lokali ka Fletë Poseduese, që do të thotë mund të shfrytëzohet për hipotekë si dhe përkthimi është i menjëhershëm.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T755

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 --

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme