Banesë me 2 dhoma gjumi ne shitje në lagjen Kalabria – Emshir

103,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria – Emshir më saktësisht në kompleksin afaristo – banesor Ljubljana të ndërtuar nga kompania Model Slovenia. Banesa ka gjithësej 87.16m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me rrymë dhe orientohet në Jug. * Në çmim përfshihet një garazhë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Depo | 1 Garazhë (E përfshirë në çmim)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2907

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
87 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones