Zyre me 2 dhoma pune me qira ne Qendër

370 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Zyra gjendet në Qendër, më saktësisht mbrapa Procredit Bank, në një lokacion me frekuentim të lartë dhe me vizibilitet. Zyra ka gjithësej 70m2 sipërfaqe, sistemi i ngrohjes qëndore është me Termokos dhe ka këtë renditje: | 2 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 2 Ballkona | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T2631

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
70 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e prones