Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Lakrishtë – Prime Group

700 € Per Qira Prishtina-Pejton-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë në kompleksin Prime Group, kompleks ky i cili ka një infrastrukturë shumë të mirë, me gjelbërim, kënde lojrash, sigurim, parking të mjaftueshëm, e që gjendet afër NLB Bankës dhe Europrint, 7 min distancë hecje nga qendra e qytetit. Banesa ka sipërfaqe 93m2, ngrohje qëndrore me Termokos si dhe ka orientim Jug Lindje dhe Veri Perëndim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 2 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2630

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
93 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e prones