Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Kalabria – Emshir

90,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria – Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Ylli, që gjendet mbrapa objektit të Model Sllovenia, objekt ky I cili pritet të përfundohet në Mars të vitit 2023. Banesa ka gjithësejë 95m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me rrymë dhe orientohet Jug – Perëndim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T2629

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
95 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones