Zyre me 3 hapësira pune me qira në lagjen Mati 1- Rruga B

600 € E dhënë me qira Prishtina-Mati 1-

Zyra gjendet në Rrugën B, në objektin e ndërtuar nga kompania Royal, ka sipërfaqe 88m2, ka ngrohje qëndrore me TERMOKOS, orientim Jug-Lindje-Perëndim që e bën zyrën të jetë e ndriqueshme mire, ka qasje të lehtë në rrugën B dhe rrugën Muharrem Fejza si dhe ka një pozitë të mire me pamje nga rruga. Zyra ka këtë renditje: | 3 hapësira pune | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Office Used T2628

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
88 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones