Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Lakrishte – Dukagjini Residence

500 € Per Qira Prishtina-Lakrishtë-

Zyra gjendet në lagjen Lakrishte në kompleksin afaristo banesor Dukagjini Residence, që është ndërtuar nga kompania e ndërtimit Dukagjini. Zyra ka sipërfaqe 99m2, ka ngrohje qëndrore me Termokos si dhe kondicioner. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Ballkon | 1 Depo | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T2627

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
99 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones