Banesë 58m2 në shitje në lagjen Ulpiana

150,000 € Per Shitje Prishtina-Ulpianë-

Banesa gjendet në lagjen Ulpiana, afër shkollës fillore Hasan Prishtina më saktësisht mrapa ish “Hotel Baci” me një lokacion shumë të përshtatshëm dhe lehtë të qasshëm, I cili posedon poashtu edhe parking rrugor si dhe qasje të lehtë në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Banesa është e përshtatshme edhe për afarizëm, ka ngrohje qëndrore me termokos, ka gjithësej 58m2 në fletë poseduese, orientimi i banesës eshtë Jug - Perëndim si dhe posedon një garazhë me hapësirë prej 18m2 të përfshirë në çmim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Garazhë (e përfshirë në çmim)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2626

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
58 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones