Banese me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

650 € E dhënë me qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria- Dragodan, afër qendrës tregtare Minimax, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ACG (Ada Consulting Group), kompleks ky i ndërtuar me një investim të kualitetit të lartë, me pozitë shumë të mirë, në objekt që ka gjithsej 5 kate. Investimi kualitativ duke u nisur nga Parketi, Dritaret Rehau tokë-tavan me 3 xhama dhe 4 stinor, Roleta me rrymë, keramikë te kualitetit të lartë, kanalizim dhe ujë me gypa të modeleve të fundit nëa treg. Banesa ka sipërfaqe totale prej 100.1m2 ka orientim Jug-Lindje dhe është në katin e IV -të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Apartment Used T2624

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
100 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones