Banesë 83m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Kodrina

96,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin Kodrina, kompleks ky i cili është duke u ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA i cili tangjentohet nga rreth rrotullimi i cili lidhë rrugën “Enver Maloku”dhe rrugën “Muharrem Fejza”. Projekti parashihet të përfundohet dhe banesat të jenë të gatshme për shfrytëzim në Korrik 2022. Banesa ka gjithsej 83m2 neto ndërsa faktike 104m2 dhe ka orientim Jug-Lindje. *Garazha dhe Depo përfshihet në çmim Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T2623

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
83 0 2 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1.00

Vendodhja e prones