Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Kalabria – Emshir

103,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria – Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Ylli, që gjendet mbrapa objektit të Model Sllovenia, objekt ky I cili pritet të përfundohet në Mars të vitit 2023. Banesa ka gjithësej 109m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me rrymë dhe orientohet Jug – Perëndim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Depo | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T2619

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
109 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones