Banesë 120.25m2 në shitje në lagjen Ulpiana

175,000 € Per Shitje Prishtina--

Banesa gjendet në lagjen Ulpiana, afër shkollës fillore Hasan Prishtina më saktësisht afër “Restaurant Symphony” me një lokacion shumë të përshtatshëm dhe lehtë të qasshëm, I cili posedon poashtu edhe parking rrugor si dhe qasje të lehtë në rrugën Mujë Krasniqi. Banesa është e përshtatshme edhe për afarizëm ka ngrohje qëndrore me termokos, ka gjithësej 120.25m2 në fletë poseduese ku 66.78m2 janë në katin përdhesë kurse 53.47m2 janë bodrum si dhe ka orientim Jug-Lindje.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2562

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
120 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones