Shtëpi me 4 dhoma gjumi në shitje në lagjen Kalabria-Emshir

250,000 € Per Shitje Prishtina--

Shtëpia gjendet në Prishtinë, në lagjen Kalabria-Emshir afër kompleksit EXDC. Shtëpia ka sipërfaqe 250m2 si dhe sipërfaqe trualli 3 ari, orientim Jug-Perendim, si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe dru. Shtëpia ka këtë renditje: Përdhesa | 1 Garazhë | 1 Depo - Kati I-rë | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon - Kati II-të | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon Kati III-të | 1 Dhomë gjumi

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T2561

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
250 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones