Lokal 78.35m2 me qira në lagjen Kalabria – Emshir

600 € Per Qira Prishtina--

Lokali gjendet në lagjen Kalabria - Emshir afër stacionit të autobusëve si dhe ngjitur me restaurant Collection, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Dervisholli, objekt I cili është i pajisur me ashensor dhe kamera. Lokali ka gjithsej 78.35m2, ka ngrohje qëndrore me rrymë si dhe është në katin e I-rë.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2560

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
78 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones